logo

13 sty 2020

15 Kalendarzy i planerów, które musisz mieć na 2020 rok

Ludzie, zaczynamy zanurzać się na terytorium w 2020 roku - i przez to rozumiem, że dzieli nas niecały rok od kolejnych wyborów, które doprowadzą do powstania lub przełamania Ameryki. W tym czasie będzie wiele gorących debat i modernizacji rtęci, a ty będziesz potrzebował co najmniej jednej rzeczy w swoim życiu, która pozostaje niezmienna: twojego planisty. Zorganizuj pracowity harmonogram pracy, wakacje i samoopieki z tych ładnych dziennych, tygodniowych i miesięcznych programów, poniżej.

1. Najlepszy wybór dla astrologów

Kieszonkowy Planer Astrologiczny 2020

Uważni na szczegóły Virgos docenią ten astrologiczny planer kieszonkowy. Pomyśl: strony dziennika intencji księżycowych, korespondencja planetarna, śledzenie cyklu menstruacyjnego i, oczywiście, przestrzeń na Twoją listę rzeczy do zrobienia. Dla tych, którzy chcą czegoś nieco mniej astrologicznie skoncentrowanego, ale nadal codziennie sprawdzać swój horoskop, zobacz naszą inną opcję astrologii w dalszej części tego wpisu. 

2.  Najlepszy wybór dla minimalistów

Twenty20 Planer

Minimaliści, radujcie się: Wspaniały dwustronicowy planer Dwadzieścia20 na dzień daje Ci możliwość zapisywania list rzeczy do zrobienia i notatek bez konieczności biegania do telefonu i zapisywania przypomnień, które nie pasują. Przepraszam nie przepraszam, Notes app. 

3. Najlepszy wybór dla kreatywnych

Ashley Mary Planner 2019-2020

Nie będzie trudno znaleźć inspirację podczas pisania w Minneapolis planisty Ashley Mary. Tygodniowa i miesięczna agenda wypełniona pastelowymi obrazami posiada podziałki siatkowe, tylną kieszeń na teczki, a nawet długopis, który pomoże Ci pozostać zorganizowanym do grudnia 2020 roku. 

4. Najlepszy wybór do biura

Agenda Soho 2020

Rozważ swoją agendę jako inwestycję i spraw, aby ten piękny Smythson wybrał biuro niezbędne. Ma układ tygodniowy z notatkami na każdej stronie i jest dostępny w ośmiu (!) różnych kolorach.

5. Najlepszy wybór dla kaligrafów

2020 Baccara Weekly Planner

Dla ludzi tam z dużym pismem odręcznym Planer tygodniowy Blue Sky zapewnia więcej niż wystarczająco dużo miejsca do notowania codziennych list rzeczy do zrobienia i miesięczny kalendarz, aby zapisać te bardzo ważne daty. 

6. Lekki kalendarz

2019-2020 Rosé Medium Planner

Natychmiast zakochaj się w planerze Paper Source, który może wślizgnąć się prosto do torebki bez poczucia, że nosisz torbę tygodniową do codziennej pracy. Spójrzcie na tę słodką zakładkę! 

7. Najlepszy dla obsesyjnych planistów

Duży 17-miesięczny planista akademicki

17-miesięczny planer Ban.do, wyposażony w mnóstwo naklejek i quiz osobowościowy (!), pozwala zaplanować zadania do pracy i wszystkie zabawne rzeczy, które pojawią się później. Wycieczka na plażę? Sprawdzam. 

8. Najlepszy dla wyrafinowanych

Fringe Large 17-Month Concealed Spiral Planner

Nic dziwnego, że piękny planer spiralny Anthropologie wygląda o wiele drożej niż jest, pomagając dokumentować wydarzenia życiowe od sierpnia 2019 roku aż do grudnia 2020 roku.

9. Najlepszy na prezent 

Planer druku Leopard

Dodaj swoje imię i nazwisko oraz rok (lub cokolwiek dusza zapragnie!) do przedniej okładki szykownego planera lamparta Papiera i zrób z niego swój najbardziej spersonalizowany planer. Byłby to również doskonały prezent wakacyjny dla twojej żony pracującej. 

10. Najbardziej klasyczny

12-miesięczny plan dnia

Ulubiony planista codzienny Moleskine powraca (w wielu kolorach!) z wyściełanymi stronami, które obejmują planowanie podróży, strefy czasowe, pomiary międzynarodowe i kody wybierania. 

11. Najlepszy pod każdym względem

Rifle Paper Co. 2019-2020 Planner

Postaraj się nie mieć obsesji na punkcie tęczowego planisty Rifle Paper Co. 2020 z miesięcznymi i tygodniowymi widokami, inspirującymi cytatami i arkuszami naklejek. Dostaniesz mnóstwo komplementów. Zaufanie.

12. Najlepszy dla lubiących kolory

Średni 18-miesięczny planista książek kieszonkowych

Dla wszystkich miłośników kolorowego kodowania, 250-stronicowy planer Poppina ma kolorowe zakładki miesięczne wraz z przednią kieszonką na notatki, wizytówki (tak, nadal istnieją!) i drobne przedmioty, takie jak spinacze do papieru. To te małe rzeczy. 

13. Dla miłośników astrologii

Daily Planner Journal

Jeśli nie masz ochoty na planowanie z wyprzedzeniem, astrologiczny planista dzienny Urban Outfitters jest tu po to, aby pomóc Ci w codziennej nawigacji po tych skomplikowanych modernizacjach rtęci. Oh, i na pewno nie będziesz musiał się martwić, że będziesz miał wystarczająco dużo miejsca. (Zobaczę się teraz...)

14. Najbardziej inspirujący

You Are a Badass 2020 Day-to-Day Calendar

Autorka Jen Sincero zamieniła swoją kultową, ulubioną książkę You Are a Badass (2013) w codzienny kalendarz, który zachęca do tego, by żyć jak najlepiej i przestać wątpić w siebie - o czymś, o czym czasem trzeba nam wszystkim przypomnieć. Przyjdźcie po mantry, zostańcie po puzzle i błahostki. 

15. Najlepszy do zwiększenia produktywności

Erin Condren Daily Reminder LifePlanner

Ta lista nie byłaby kompletna bez konfigurowalnego LifePlannera Erin Condren, który dosłownie pomoże Ci zaplanować swoje życie na minutę i zwiększyć wydajność. Oficjalne zebranie twojego sh*t zaczyna się teraz. 

Zobacz również

Przewodnik po kopertach

Koperty; podstawowy przedmiot codziennego użytku używany głównie w biurach, do wysyłania listów, dokumentów lub kart. Podczas gdy sztuka pisania listów jako forma komunikacji zajęła w...