logo

12 mar 2020

2 najlepsze aplikacje kalendarzowe na rok 2020

Aplikacja kalendarza, która jest odpowiednia dla Ciebie, zależy od Twoich potrzeb i stylu życia. Polegasz na powiadomieniach i przypomnieniach, czy uważasz je za uciążliwe? Musisz zarządzać kalendarzem rodzinnym lub kalendarzem z kolegami? Wolisz wyglądać i czuć się minimalnie, czy też aplikację, która jest zacięta i pełna funkcji? Zastanawiałeś się kiedyś jak kalendarze i inne artykuły biurowe podnoszą Twoją efektywność pracy?

Rozważaliśmy i testowaliśmy kilkadziesiąt aplikacji kalendarzowych, aby znaleźć 10 najlepszych, które spełniają różne potrzeby. Kliknij na dowolną aplikację, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego ją wybraliśmy, lub czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co sprawia, że jest to świetna aplikacja do kalendarza.

Co sprawia, że aplikacja kalendarza jest świetna?

Aplikacje kalendarza mają dwie podstawowe funkcje: Pokazują Twój nadchodzący harmonogram i przypominają o ważnych wydarzeniach. Najlepsze kalendarze są jednak nie tylko funkcjonalne. Dają Ci jasny obraz tego, jak spędzasz czas, a kilka rzadkich znalezisk to nawet radość z ich używania.

Szukając najlepszych aplikacji kalendarzowych, rozważaliśmy aplikacje, które mają następujące cechy:

Łatwy w użyciu. Aplikacje kalendarza są łatwe w użyciu, gdy wymagają minimalnego kliknięcia i eksploracji menu. Powinny być intuicyjne i nie wymagać dużej ilości zabiegów pielęgnacyjnych.
Zaprojektowane z zamiarem. Czy aplikacja kalendarza robi to, co mówi, że ma zamiar zrobić? I czy robi to dobrze? Wszystkie kalendarze pokażą Ci, kiedy jest następna wizyta, ale czy spełnia swoje obietnice na więcej?
Pełen funkcji i konfigurowalny. Jeśli jesteś poważnym grafikiem, funkcje wspomagające, takie jak konfigurowalne widoki i integracje, pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego kalendarza. Dla tych aplikacji, które nie są obciążone funkcjami, szukaliśmy opcji dostosowywania, które sprawiają, że aplikacja dostosowuje się do Twojego stylu.
Łatwe do udostępnienia. Dzielenie się funkcjami, takimi jak możliwość udostępnienia innym osobom Twojego kalendarza, może być bardzo pomocne. Niektóre aplikacje kalendarzowe są bardziej skłonne do współpracy niż inne, a niektóre bardziej nadają się do użytku domowego niż biurowego. W opisach najlepszych aplikacji kalendarzowych poniżej zwracamy uwagę na opcje udostępniania, gdy są one przed i w centrum aplikacji.
Dostępne dla wielu urządzeń. Rozważając aplikacje na tej liście, daliśmy preferencje aplikacjom, które są dostępne na więcej niż jednej platformie. Idealnie byłoby, gdybyś mógł zobaczyć swój kalendarz bez względu na to, gdzie jesteś i jakie urządzenie masz pod ręką.

Najlepsza darmowa aplikacja do kalendarza

Duża część popularności Kalendarza Google wynika z faktu, że można utworzyć wiele kalendarzy w jednym miejscu za pomocą konta Google, a następnie przenieść te wpisy do prawie każdego innego kalendarza online. Kalendarz Google działa również z prawie wszystkimi innymi produktami na rynku. Kalendarz Google można połączyć nie tylko z innymi aplikacjami kalendarza, ale także z aplikacjami i usługami biznesowymi, których częścią składową są kalendarze, takimi jak Trello i Asana.

Kodowanie kolorystyczne poszczególnych kalendarzy pozwala łatwo zorientować się, do którego obszaru życia odnosi się dane wydarzenie. Możesz również pokazywać lub ukrywać kalendarze, aby skupić się na konkretnych rodzajach wydarzeń. Jak można oczekiwać od firmy, która rozpoczęła działalność jako narzędzie do wyszukiwania, Google Calendar oferuje doskonałe możliwości wyszukiwania. Integruje się on także z aplikacjami G Suite, umożliwiając na przykład utworzenie wydarzenia kalendarza z aplikacji Gmail.

Kiedy jest używany w całej organizacji, Kalendarz Google daje możliwość sprawdzenia harmonogramów współpracowników obok swoich własnych. Zapraszanie innych osób do swojego kalendarza to także cinch. Możesz wybrać pomiędzy udostępnieniem całego kalendarza lub po prostu skorzystaniem z opcji zapraszania do udziału w wydarzeniu.

Chociaż nie ma aplikacji desktopowej, Google Calendar's web app i aplikacje mobilne dla systemu Android i iOS są wystarczające, aby utrzymać harmonogramy prosto. Jeśli chcesz mieć bardziej atrakcyjny interfejs użytkownika lub bardziej rozbudowane funkcje, zawsze możesz podłączyć Kalendarz Google do praktycznie każdej innej aplikacji na tej liście. 

Najlepsza aplikacja kalendarzowa na pobyt zorganizowany

Any.do wcześniej miał oddzielny kalendarz app o nazwie Cal, który wszedł w aplikację nameake, aby utworzyć jedno centralne miejsce dla swoich zadań, celów, przypomnienia i harmonogram. Teraz szeroki wachlarz przypomnień pomoże Ci pozostać na szczycie listy zadań, zadań do wykonania i celów.

Kalendarz Any.do powinien odwoływać się do osób, które potrzebują narzędzi, aby pomóc im pozostać zorganizowanymi, takich jak przypomnienia oparte na lokalizacji, powiadomienie, które przypomina o podglądzie tego, co jest na porządku dziennym na początku każdego dnia, oraz możliwość dodania w czasie podróży do każdego powiadomienia przed wydarzeniem. Kalendarz jest również w najlepszym wydaniu na urządzeniach mobilnych, gdzie dobrze wykorzystuje mały ekran. Dzięki temu łatwo jest utrzymać się na szczycie zadań podczas podróży.

Możesz podłączyć Any.do aplikacji Apple Calendar, aby importować istniejące wydarzenia. W widoku miesiąca wszystkie zdarzenia są wyświetlane jako kolorowe kropki, a kolor pasuje do kolorów używanych do zarządzania oryginalnym kalendarzem. Możesz na przykład trzymać kalendarz urodzinowy w kolorze żółtym, a osobiste spotkania w kolorze niebieskim. W dolnej części ekranu znajduje się zdjęcie wybranego dnia. Otwórz dowolne zdarzenie, aby zobaczyć więcej informacji na jego temat.

Zobacz również

Przewodnik po kopertach

Koperty; podstawowy przedmiot codziennego użytku używany głównie w biurach, do wysyłania listów, dokumentów lub kart. Podczas gdy sztuka pisania listów jako forma komunikacji zajęła w...